Close
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZDE ÜRÜN YOK

Teslimat Bilgisi

TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürünlerin teslimatı soğuk zincir bozulmadan, soğuk çanta veya köpük kolilerde teslim edilmektedir.

 

İSTANBUL İÇİ TESLİMATLARIMIZ

İstanbul içindeki adreslere teslimatlarımız,sipariş yoğunluğuna göre genellikle salı, çarşamba ve perşembe günleri gerçekleşmektedir. Ürünlerinizi bu günlere denk gelecek şekilde ortalama 2 gün içinde teslim edebilmekteyiz. Bu tabii ki haftanın yoğunluğuna ve güzergaha göre zaman zaman değişebilmektedir. Siparişinizi aldıktan sonra teslimat konusunda mutlaka size bilgi veriyoruz; özel durumlarınız olduğunda bunu bizimle 0546 532 40 40 no'lu numaradan paylaşmanızı arzu ediyoruz; hem sizin için hem de bizim işleyişimiz için en optimum seçeneği bulmaya gayret ediyoruz. 

 

ANKARA TESLİMATLARIMIZ

Ankara teslimatları, işbirliği içinde olduğumuz Batıkent ve Eryaman'da Mercan Organik ve Çankaya'da Grasso Gurme Organic tarafından şubeden ya da adrese teslim şeklinde yapılmaktadır. www.safimera.com üzerinden ya da kendilerine vereceğiniz siparişlerinizi şubeden teslim alabilir ya da adrese teslim talep edebilirsiniz. Dilerseniz kendileriyle aşağıdaki irtibat bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz, dilerseniz de bize bildirebilirsiniz; biz sizi kendileriyle buluşturabiliriz. 

☎ 0553 814 26 50 - Mercan Organik (Batıkent)
Kentkoop mah 1864.sok cumhuriyet sitesi c1 blok no 15/ e Batıkent- ANKARA

☎ 0552 814 26 50 - Mercan Organik (Eryaman)
Kentkoop mah 1864.sok cumhuriyet sitesi c1 blok no 15/ e Batıkent- ANKARA

☎  0533 961 39 30 - Grasso Gurme Organic (Çankaya)
Birlik Mahallesi 448 cad. 105 /A Çankaya- Birlik ANKARA

(Ankara içi evlere teslimat ve kapıda kart ile ödeme.)

 

DİĞER ŞEHİR TESLİMATLARIMIZ

Taze et ürünlerimiz dahil tüm ürünlerimizi İstanbul dışındaki (İstanbul'a 1 (bir) günlük kargo mesafesinde olan) illere YURTİÇİ KARGO anlaşmamızla GÖNDERİCİ ÖDEMELİ olarak göndermekteyiz.


Taze et ürünlerimiz hariç diğer ürünlerimizi (raf ömrü uzun ürünler) Tüm Türkiye'ye YURTİÇİ KARGO anlaşmamızla GÖNDERİCİ ÖDEMELİ olarak göndermekteyiz.

Kargolarınızı teslim alırken herhangi bir kargo ücreti ödemenize gerek YOKTUR. Ambalajı kırılmış, çatlamış, dağılmış ve zarar görmüş ürünleri imza atmadan önce teslim almamanız ve kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturmanız gerekmektedir.