ALIŞVERİŞ SEPETİNİZDE ÜRÜN YOK

Teslimat Bilgisi

TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürünlerin teslimatı soğuk zincir bozulmadan, soğuk çanta veya köpük kolilerde teslim edilmektedir.

 

İstanbul teslimatları:

İstanbul içindeki adreslere haftanın 2 günü (salı ve çarşamba) adrese teslim araçla teslimat yapılmaktadır. Teslimatlar gün boyu sürmektedir ve teslimat saati konusunda herhangi bir söz veremiyoruz. Teslimatı yapan ekip arkadaşlarımız adresinize gelmeden önce mutlaka verdiğiniz iletişim numarasından sizi arayacak ve haber verecektir.

 

Ankara Teslimatları:

Ankara teslimatları, işbirliği içinde olduğumuz Mercan Organik tarafından şubeden ya da adrese teslim şeklinde yapılmaktadır. www.safimera.com üzerinden ya da kendilerine vereceğiniz siparişlerinizi Mercan Organik'in Batıkent ve Çankaya Şubelerinden teslim alabilir ya da adrese teslim talep edebilirsiniz. 

☎ 0553 814 26 50 - Ankara Batıkent
Kentkoop mah 1864.sok cumhuriyet sitesi c1 blok no 15/ e Batıkent- ANKARA

☎  0533 961 39 30 - Ankara Çankaya / Birlik
Birlik Mahallesi 448 cad. 105 /A Çankaya- Birlik ANKARA

(Ankara içi evlere teslimat ve kapıda kart ile ödeme.)

 

Diğer şehir teslimatları:

Siparişleriniz, İstanbul dışındaki adreslere, 250 TL ve üstü tutarını karşıladığı takdirde (Yalnızca İstanbul'a 1 (bir) günlük kargo mesafesinde olan ve teslimatın mümkün olduğu, MNG Kargo şubesinin bulunduğu şehirlere) MNG Kargo anlaşmamızla GÖNDERİCİ ÖDEMELİ olarak gönderilmektedir.  Kargolarınızı teslim alırken herhangi bir kargo ücreti ödemenize gerek YOKTUR. Teslimat ücreti, 250 TL altındaki tutarlarda geçerli olmaktadır.  Ambalajı kırılmış, çatlamış, dağılmış ve zarar görmüş ürünleri imza atmadan önce teslim almamanız ve kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturmanız gerekmektedir.